Konsultant: 
Raili Kiin
+372 5380 4037
dualteam@dualteam.ee 
Raili on omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis magistrikraadi Personalitöö- ja arenduse erialal, lisaks on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia Info- ja dokumendihalduse eriala, läbinud Töölepingu seaduse täiendkoolitusi ning on igati pädev kaasaegse dokumendihalduse ja asjaajamise korraldamisel ja dokumentide loomisel, olles kursis viimaste uuenduste ja nõuetega. Erialal igapäevasel tegev tootmisettevõttes, kuid hästi kursis ka väikeettevõtlusega. Pööran tähelepanu pidevale enesearendamisele, et pakkuda oma klientidele kõige paremat teenindust ning kaasaegseid lahendusi. Personalijuhtimise, tööõigus-, töötervishoiu konsultant ja koolitaja, sertifitseeritud executive coach:
Kaire Parve
+372 513091   kaire@dualteam.ee 

Kõrgharidus omandatud Tallinna Tehnikaülikoolis Haldusjuhtimine- personalijuhtimine. Dualteam OÜ asutaja. Pikaajaline praktiline kogemus personalijuhina, töökeskkonnaspetsialistina, tööõiguskonsultandina, koolitajana;  seda nii avalikus sektoris kui teenindus- ja tööstusmaastikul.
Küsimused ja lahendused, milles Teid aidata saan on pidevas igapäevases praktikas kogetud ja katsetatud. Erialaselt kursis aitab ennast hoida ka Eesti Personalijuhtide Arendamise Ühing PARE, Eesti HR Selts ja ICF Eesti liikmelisus. Oman täiskasvanute koolitaja-andragoogi kutset, olen Karjäärinõustajate Ühingu liige, Sisekoolitajate Liidu liige. Juurutanud ettevõttes ISO45001 vastava töötervishoiu- ja ohutuse juhtimise ja korralduse. Lisaks personalijuhtimisele ja töötervishoiu- ohutuse teemadele olen pühendunud juhtide arengutreener (executive coach) ning kodus vaimse tervise esmaabi,  psühholoogilise esmaabi, joogateraapia ja üldise vaimse vormi toetuse teemadega: https://www.kaireparve.com/
Koostöös Reiting Koolituse , Practice Gate ja Juunika Koolitusega.